BMW HPP vol. 2

W dniach 20-21.02.2015 ekipa z Kwiatek Driving Team znów w komplecie stawiła się na II eliminacji Halowego Pucharu Polski.

Bartek wraz ze swoim czołowym luzakiem Danielem Kłosowskim i końmi Johny Walker, Sonet zaczął od mocnego akcentu pewnie wygrywając piątkowy konkurs warm-up, mimo jednej zrzutki. W sobotę ładna i płynna jazda okazała się odrobinę zbyt asekuracyjna i pozwoliła na zajęcia drugiego miejsca, choć tym razem parkur pokonany został bezbłędnie.

Warto zaznaczyć, że trasa parkuru zarówno w piątek jak i w sobotę była bardzo trudna, kręta i zawiła. Przekonali się o tym wszyscy zawodnicy, mając nie małe problemy w pokonywaniu tych zawijasów.

Weronika wraz z luzakiem Pawłem Kaczmarkiem dokonała pewnej zmiany i tym razem obok Lokaty w zaprzęgu pojawił się wielkopolski wałach Bonet, również debiutant w tego typu konkursie. W piątek mogliśmy podziwiać ładny, płynny przejazd z jedną zrzutką, obrana trasa „na okrągło” pozwoliła zając 5 miejsce. W sobotę natomiast jedna z „pułapek” gospodarza toru okazała się dla Weroniki niefortunna. Bramka nr. 7 ustawiona wprost na niezamknięty tunel wyjazdowy sprowokowała konie do ucieczki na rozprężalnie. Weronika zdołała po chwili wyhamować i, wycofać i kontynuować przejazd, jednak zebrane punkty karne uplasowały ją na 6 miejscu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć TUTAJ

Oraz do zapoznania się z wynikami.

Wyniki piątek

Wyniki sobota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>