CAI3* Kladruby

W dniach 17-19 kwietnia na dobrze znanych hipodromach w czeskich Kladrubach połowa naszego teamu rozpoczęła sezon otwarty.

Bartek wraz z luzakiem Danielem Kłosowskim i swoim podstawowym koniem Lokan zaczęli mocnym akcentem wygrywając w pięknym stylu konkurs ujeżdżenia. Dla tej pary to początek przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw świata, które odbędą się w Austrii.  Tym bardziej cieszy uzyskany rezultat 41,60 pkt. i spora przewaga nad konkurentami.

Sobotni maraton udowodnił, że w tym sezonie Bartek gotowy jest do walki o najwyższe laury. Szybka, płynna i efektowna jazda zaowocowała kolejnym zwycięstwem z wynikiem 86,89 pkt. i powiększeniem przewagi o kolejne kilka punktów. Było to zapewne miłe zaskoczenie, ponieważ nie jest to koronna dyscyplina tego pięknego śląskiego ogiera, ale bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Niedzielny konkurs zręczności to już postawienie kropki nad i w wykonaniu naszego mistrza. Podwójne zero i kolejne zwycięstwo, potwierdziło wspaniałą formę Bartka i przypieczętowało zwycięstwo w całych zawodach. Warto zaznaczyć, że niezbyt często zdarza się, aby zawodnik, który wygrał całe zawody odniósł zwycięstwo w każdym konkursie.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami TUTAJ

Oraz do obejrzenia filmu z przeszkody wodnej

Kwiatek Bartolomiej – Rudolfův pohár CAI 2015 Kladruby objektivem EquiTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>