CAN Drebkau

W dniach 22-24 sierpień, w niemieckim Drebkau odbyły się międzynarodowe zawody CAI3* oraz CAN. Bartek wybrał się do Niemiec z 5-letnią Frezją i 6-letnią Lawendą.

Klacze startowały w zawodach niżej rangi, czyli CAN.

Kokurs ujeżdżenia, podkreślając, że był to debiut międzynarodowy, wypadł na 6. Frezja uplasowała się na 2 miejscu z wynikiem 46,80, natomiast Lawenda nie była gorsza i była trzecia z wynikiem 48 pkt!!!

Maraton także pokonany był koncertowo. Frezja dzielnie walczyła o swoje drugie miejsce, co się jej udało! W maratonie sklasyfikowana została na drugiej pozycji, broniąc tego miejsca po dwóch dniach. Lawenda także dała z siebie wszystko. Niestety na jednej przeszkodzie przydarzyła się zrzutka, dopisująca 2 pkt karne do wyniku. Ostatecznie w maratonie Lawenda była 5-ta a po dwóch dniach spadła o jedno oczko na 4-te miejsce.

Konkurs zręczności powożenia przypieczętował pozycję klaczy w zawodach. Bartek przeprowadził je na podwójne zero, bez zrzutek i w czasie. Frezja pozostała więc druga, a Lwenda czwarta w swoim międzynarodowych debiucie. Takich wyników dla młodych koni życzymy sobie zawsze! Mamy nadzieję, że na przyszłe lata mamy niezłą podstawę do walki o czołowe miejsca na zawodach CAI!

Kolejne zawody to już w przyszły weekend Mistrzostwa Polski, CAI3* i Mistrzostwa Europy w Książu.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami resultABC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>