Finał Driving Cup Wrocław

Po świetnej eliminacji Driving Cup w Zakrzowie – zdecydowaliśmy się na udział w Finale I edycji Driving Cup we Wrocławiu. Na wrocławskie Partynice zabraliśmy liczną grupę koni. Weronika Kwiatek wybrała śląskiego ogiera Eter (własności Bartosza Kowalskiego) oraz pępowskiego Bostona. Bartłomiej Kwiatek wystartował Aromatem oraz czwórką: Imbred, Passat, Rodos i Drab. Nie zabrakło podopiecznych Weroniki: Bartosza Kowalskiego z Jackiem Daniellsem oraz Pauliny Przwoźnej z Regimentem PP.

Wrocław bardzo spodobał się naszym koniom. Czuły się tu świetnie już od pierwszego dnia, co miało odzwierciedlenie w wynikach. Bardzo dobry czworobok w wykonaniu Weroniki i Etera został doceniony przez sędziów i oceniony na pierwsze miejsce, tuż przed Bartłomiejem i młodym Aromatem, którzy zajęli miejsce drugie. Trzeciego miejsca na podium nie oddaliśmy nikomu z poza Teamu – brąz w ujeżdżeniu zdobyła Paulina Przewoźna z Regimentem PP, a na dodatek na czwartej pozycji uplasował się Boston z Weroniką. Czwórka z Bartłomiejem także poradziła sobie bardzo dobrze, prezentując bardziej dojrzały i precyzyjny przejazd niż w Zakrzowie.

Maraton kombinowany wyłonił zwycięzców eliminacji we Wrocławiu. Po zaciętej walce i zmierzeniu się z parkurem postawionym przez Gospodarza Toru – Pawła Konarskiego, Kwiatek Team zdobyło pięć pierwszych miejsc!

Wspaniały Eter z Weroniką pozostali na pozycji lidera, drugie miejsce obronił Bartłomiej z Eterem, a trzecie Paulina Przewoźna z Regimentem PP. Czwarta pozycja także bez zmian – dla Weroniki i młodego Bostona. Do przodu w klasyfikacji przesunął się Bartosz Kowalski, który z ulubionym Jackiem Daniellsem zajął ostatecznie piąte miejsce na 15 par! Bartłomiej z czwórką pokazał klasę i drugi nawrót pokonał na podwójne zero! Co należy bezwzględnie uznać za ogromny sukces!

Wyniki eliminacji we Wrocławiu miały odzwierciedlenie w wynikach Rankingu Finałowego.

Na podium i srebrnej pozycji mogliśmy podziwiać Weronikę Kwiatek! Warto tu wspomnieć, że nasz Team brał udział tylko w dwóch eliminacjach z sześciu zorganizowanych w sezonie 2016/17.  Tuż za podium w kat. Singli uplasował się na czwartym miejscu Bartłomiej Kwiatek. Szóste miejsce zajęła ostatecznie Paulina Przewoźna, a siódme Bartosz Kowalski.

W czwórkach Bartłomiej sklasyfikowany był sam –  jednak nasze konie zdecydowanie zasłużyły sobie na wyróżnienie!

Cały cykl podsumować musimy na plus – dzięki Driving Cup mogliśmy zaprezentować młode konie i przepracować sezon zimowy nie tylko w domu, ale spożytkować go również na starty i zbieranie doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>