ZK Siedlec Trzebnicki

W dniach 8-9 czerwca 2017 roku odbyły się zawody krajowe w Siedlcu Trzebnickim. Kwiatek Team zaprezentowało tam 10 koni. Weronikę mogliśmy oglądać w klasie N1 ze śląską klaczą Loxia oraz w klasie N2 z wielkopolski wałachem Boston oraz wielkopolską klaczą Barcelona. Bartek natomiast w klasie L1 prezentował śląskiego ogiera Frombork, w klasie N1 śląskiego ogiera Renesans, a w klasie N4 brały udział śląskie ogiery Imbred, Rodos, Drab oraz wałach Passat.

Najniższa klasa L1 to zdecydowany triumf Bartka z debiutującym w zaprzęgu jednokonnym Fromborkiem. Zwycięstwo w konkursie ujeżdżenia, drugie miejsce w maratonie i podwójne zero na zręczności dało tej parze zwycięstwo z przewagą prawie 15 punktów nad następnym zawodnikiem.

Klasa N1 to podwójny popis rodzeństwa Kwiatków. Bartek zwycięża w konkursie ujeżdżenia powożąc Renesansem, na miejscu drugim plasuje się debiutująca w zawodach klacz Loxia powożona przez Weronikę. W maratonie Weronika z Loxią wywalczyły drugie miejsce, Bartek z Renesansem miejsce trzecie. Bezbłędne przejazdy podczas konkursu ujeżdżenia dały zwycięstwo  Bartkowi z Renesansem i pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca Weronice z Loxią.

W konkursie klasy N2 swój debiut zaliczyła Weronika wraz z końmi Boston i Barcelona. Drugie miejsce w ujeżdżeniu, zwycięstwo w maratonie i zręczności pozwoliły zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej. Pięknie dobrana i przygotowana para koni zrobiła duże wrażenie na kibicach.

Osamotniony w konkursie zaprzęgów czterokonnych Bartek, jak zwykle w pięknym stylu i na wysokim poziomie ukończył zawody. Dopieszczone w szczegółach ujeżdżenie oraz doskonały techniczny przejazd na maratonie i keglach, dało zawodnikowi ogromy aplauz publiczności.

Zapraszam do zapoznania się z wynikami TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>